XII LO im. H. Sienkiewicza w Warszawie klasa
kulturowo-etnograficzna
 
     start          etnografia            klasa            szkoła            warsztaty            współpraca            linki            kontakt    
KONTO BANKOWE
etnografia i kulturoznawstwo w liceum
     
pracuj dla mBanku
 
     
 
     
 

Co byś powiedział na zarobek 700 zł za dobre słowo?* Mało? Możesz zarobić o wiele więcej!

mBank, lider bankowości elektronicznej w Polsce, pozwala osobom polecającym jego ofertę zarabiać bardzo duże pieniądze. Oto recepta, jak tego dokonać.

Na początek nieco teorii. W marketingu wiele mówi się o tym, jak trudno jest budować zaufanie do marki (produktu, usługi). Ufamy i lubimy to, co znamy - to naturalne. Najlepiej sprzedające się produkty, to produkty sprzedawane z polecenia. Jeżeli Twój znajomy poleci Ci coś, co wypróbował i z czego jest zadowolony, to komu zaufasz: jemu czy reklamie?

mBank dzięki reklamom pozyskał sporo klientów. Ale też pomimo reklamy wiele osób nie jest jeszcze jego klientem. To szansa właśnie dla Ciebie. Zasadniczo program partnerski mBanku opiera się na tym, iż partnerzy na swoich stronach www umieszczają reklamy mBanku. Jeżeli dana osoba kliknie w reklamę na stronie partnera i założy konto bankowe, wówczas mBank wypłaca partnerowi pieniądze. System ten pozwala zupełnie bez wysiłku zarobić całkiem spore pieniądze. Wystarczy mieć stronę www, którą odwiedza przynajmniej (w dużym uproszczeniu) kilka osób dziennie - na pewno co jakiś czas znajdzie się ktoś, kto akurat potrzebuje np. założyć konto, więc czytaj Twojego bloga kliknie w baner i wygeneruje Ci prowizję.

By w ten sposób zarobić sensowne pieniądze należałoby mieć witrynę, którą dziennie ogląda min. kilka tysięcy unikalnych użytkowników. A o to w czasach, kiedy już wszyscy prowadzą swojego bloga i mają hobbistyczną czy prywatną stronę www wcale nie jest tak łatwo...

Jeżeli jesteś liecealistą, a Twoja klasa liczy 21 osób, możesz zaproponować im, by założyli konto właśnie poprzez Twoją stronę. Na pewno zrobią to chętniej niż za pośrednictwem innej strony z reklamą mBanku. Za każde izzyKONTO otrzymasz prowizję w wysokości 35 zł, co pomnożone przez 20 osób daje kwotę 700 zł! Wystarczy polecenie mBanku, kilka ciepłych słów o koncie, z którego sam korzystasz i z którego jesteś zadowolony. Jeżeli nie jesteś zadowolony, to tylko dlatego, że jeszcze nie masza takiego konta :)

1. załóż konto klikając poniżej

2. zarejestruj się jako parner mBanku klikając poniżej

3. słownie lub e-mailem polecaj usługi mBanku. Ważne, by osoby którym polecasz mBank zakłady konta poprzez Twoją stronę partnera lub poprzez wygenerowane z Twojego konta partnerskiego reklamy.

35 zł za izzyKONTO dla licealisty to jedna z niższych prowizji. Tak nrapwdę polecając mBank możesz zarobić znacznie więcej.

* prowizja od izzyKONTO - 35 zł x 20

     
designed by MH  
   Copyright © 2004-2008 by Ewa Homa
     XII LO im. H. Sienkiewicza w Warszawie, ul. Sienna 53, 00-820 Warszawa
  start | etnografia | klasa | szkoła | warsztaty | współpraca | linki | kontakt | konto dla młodzieży | praca dla młodzieży